Mehmet Ağar Azerbaycan'da ortaya çıktı

Ağar, gelirinin depremzedelere bağışlanacağı açıklanan Karabağ-Galatasaray maçı öncesinde Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile aynı kareye girdi.

Mehmet Ağar Azerbaycan'da ortaya çıktı

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in iddialarıyla tekrar tartışılmaya başlayan ve Peker’in ‘derin devletin başı’ dediği eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar, uzun zaman sonra Azerbaycan’da ortaya çıktı. Ağar, gelirleri 6 Şubat’ta meydana gelen Maraş merkezli depremlerden etkilenen depremzedelere bağışlanacağı açıklanan Karabağ-Galatasaray maçı için Azerbaycan’ın başkenti Bakü’ye gitti. Mehmet Ağar, maç öncesinde Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ile aynı kareye girdi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Mehmet Ağar’ın, ‘FETÖ’ye bilerek ve isteyerek yardım’ suçundan cezaevinde yattıktan sonra tahliye edilen Palmali Holding’in sahibi Mübariz Mansimov’a ‘kumpas kurarak’ Bodrum’daki Yalıkavak Marina’ya ‘çöktüğünü’ öne sürmüştü.

Peker ayrıca Mehmet Ağar’ı kokain ticareti yapmakla ve kayıtlara ‘faili meçhul’ olarak geçen pek çok cinayetin planlayıcısı olmakla suçlamıştı.