Üniversite ve Aydınlanma Söyleşileri’nde son oturum: Devlet ve Hukuk söyleşisi

Bilgütay Hakkı Durna’nın katılımıyla gerçekleşecek olan Üniversite ve Aydınlanma Söyleşileri’nin 15. oturumu 13 Mart Cumartesi günü 20.00’da Zoom üzerinden yapılacak.

Üniversite ve Aydınlanma Söyleşileri’nde son oturum: Devlet ve Hukuk söyleşisi

Sosyalist Düşünce Toplulukları (SDT) tarafından duyurulan “Üniversite ve Aydınlanma Söyleşileri” 15. oturumunu, Yeni Ülke Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Bilgütay Hakkı Durna’nın katılımıyla “Devlet ve hukuk” başlığında düzenlemeye hazırlanıyor.

Geçtiğimiz on dört oturumunu Dr. Öğretim üyesi Çağatay Tarhan, Bilim ve Gelecek Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ender Helvacıoğlu, Doç. Dr. Sibel Özbudun, Prof. Dr. İzge Günal, Prof. Dr. Doğan Göçmen, Prof. Dr. İzzettin Önder, TKH MK Üyesi Hüsnü Atlıkan, TKH MK Üyesi Kurtuluş Kılçer, TKH MK Üyesi Ekim İsmi, Prof. Dr. Bilsay Kuruç, Doç. Dr. Candan Badem, Prof. Dr. Gamze Yücesan Özdemir, Akademisyen Yazar Fatih Yaşlı, İKD GYK üyesi Semiha Özalp Günal’ın katılımıyla gerçekleştiren Üniversite ve Aydınlanma Söyleşileri’nin 15. oturumu 13 Mart Cumartesi günü 20.00’da Zoom üzerinden yapılacak.

Üniversite ve Aydınlanma Söyleşileri’nin son oturumuna katılmak için 05392998885 no’lu telefonla temasa geçebilir ve aşağıdaki formu doldurarak katılabilirsiniz.

https://forms.gle/YQN4hF7nXnEpf9tVA