Sosyal medyada video çeken şahıs bir kadını öldürmekle tehdit etti: "Sonun Özgecan gibi olacak"

İsminin Samir B. olduğu öne sürülen erkek, çektiği Tiktok videosunda, bir kadını cinsel saldırıda bulunmak ve öldürmekle tehdit etti. Hedef aldığı kadını öldüreceğini söyleyen Samir B., "Özgecan Aslan gibi olacak sonu" dedi. Bugün gözaltına alındı.

Sosyal medyada video çeken şahıs bir kadını öldürmekle tehdit etti:

İsminin Samir B. olduğu öne sürülen erkek, çektiği Tiktok videosunda, bir kadını cinsel saldırıda bulunmak ve öldürmekle tehdit etti. Hedef aldığı kadını öldüreceğini söyleyen Samir B., “Özgecan Aslan gibi olacak sonu” dedi. Bugün gözaltına alındı.

Şule Çet Dayanışma Paltformu’ndan paylaşılan görüntülerde, hedef aldığı kadını cinsel saldırıda bulunmak ve öldürmekle tehdit etti. Samir B. tehdit ettiği kadın hakkında, “Özgecan Aslan gibi olacak sonu” ifadelerini kullandı. İstanbul’da sosyal medya üzerinden bir kadını ‘Sonun Özgecan gibi olacak’ diyerek ölümle tehdit eden Samir B., polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı Sanal Devriye ekipleri, Azerbaycan uyruklu Samir B.’nin bir sosyal medya uygulaması üzerinden canlı yayın yaparak, bir kadını ölümle tehdit ettiği ihbarı üzerine çalışma başlattı. Şüphelinin tehdit ettiği kadın hakkında, “Onu bulup yakacağım. Özgecan Aslan gibi olacak sonu” diyerek tehditler savurduğu belirlendi. Polis ekipleri tarafından İstanbul’un Fatih ilçesinde gözaltına alınan şüpheli, ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.