Sezgin Baran Korkmaz'ın bakanlarla arasını '10 milyon Euro'ya düzeltecek gazeteci kim?

Sedat Peker'in iddiaları ile tekrardan gündeme gelen Sezgin Baran Korkmaz hakkında gazeteci Sevilay Yılman önemli bir iddiada bulundu.

Sezgin Baran Korkmaz'ın bakanlarla arasını '10 milyon Euro'ya düzeltecek gazeteci kim?

Gazeteci Sevilay Yılman’dan hakkında “organize suç örgütü yöneticisi ve üyesi olmak” suçlamasıyla soruşturma başlatılan Sedat Peker’in Youtube’da yayınladığı son videosunda bahsettiği SBK Holding’in sahibi Sezgin Baran Korkmaz’la maddi ilişkiye giren gazeteciler hakkında çarpıcı bir soru sordu.

Sevilay Yılman sosyal medyada kendisine gelen “Niye otellerde kalanların, çantayla para taşıyanların mal varlığı gündemde değilken Sevilay Hanım gündemde anlamadım” tweetini alıntılayarak yanıt verdi.

“Haramzadeler değil ben konuşuluyorum” diyerek Sezgin Baran Korkmaz’la maddi ilişkileri olan gazetecilere dikkat çeken Sevilay Yılman’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

“Ne güzel bir tespit! Sezgin Baran Korkmaz’ın otelinde kalan, yalısına gidip zarf içinde aylık maaşını alan, “10 milyon Euro ver senin filanca bakanla aranı düzelteyim” diyen gazeteciler, haramzadeler değil ben konuşuluyorum. Ne garip değil mi?

Sezgin Baran Korkmaz'ın bakanlarla arasını '10 milyon Euro'ya düzeltecek gazeteci kim?Sezgin Baran Korkmaz'ın bakanlarla arasını '10 milyon Euro'ya düzeltecek gazeteci kim?