Serinhisar Belediyesi’nin eski CHP’li başkanı, evinde ölü bulundu

1999 – 2004 yılları arasında Serinhisar Belediyesi'nde başkanlık görevinde bulunan Adil Kaplan evinde ölü bulundu. 54 yaşındaki Kaplan'ın ölümü hakkında soruşturma devam ediyor.

Serinhisar Belediyesi’nin eski CHP’li başkanı, evinde ölü bulundu

Serinhisar Belediyesi’nin eski CHP’li başkanı Dr. Adil Kaplan, Antalya’daki yayla evinde ölü bulundu.

Denizli’nin Serinhisar ilçesi eski belediye başkanlarından Dr. Adil Kaplan, kendisinden haber alamayan yakınlarının ihbarı üzerine Antalya’daki yayla evinde ölü bulundu.

2 adet özel hastanesi bulunan 54 yaşındaki Kaplan’ın ölümüyle ilgili olarak Serinhisar Belediyesi başsağlığı mesajı yayınladı. Mesajda, “1999 – 2004 yılları arasında Serinhisar Belediyemiz Başkanlık görevinde bulunan Adil Kaplan’ın vefat haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Başkanımıza Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun” denildi.

54 yaşındaki Kaplan, CHP adayı olarak girdiği seçimlerde 1999 yılında Serinhisar Belediye Başkanı olarak seçilmiş, daha sonra CHP’den ayrılarak görevini 2004 yılına kadar sürdürmüştü. 2004 yerel seçimlerini kaybeden Adil Kaplan, Antalya’ya yerleşmiş, bir süre İl Sağlık Müdürlüğü görevini yürütmüştü.