Serbest bırakıldı, polisi 'isim'li fotoğrafla tehdit etti

Bakan Soylu'yla fotoğrafı bulunan Sadık Yıldırım isimli kişi, kendisi ve beraberindekileri gözaltına alan polisi sosyal medya üzerinden tehdit etti.

Serbest bırakıldı, polisi 'isim'li fotoğrafla tehdit etti

Sadık Yıldırım isimli kişi sosyal medya sitesi Instagram hesabında mafyatik paylaşımlar yaptı. Arabasından el bombası, uzun namlulu ve ruhsatsız silahlar çıkan Yıldırım, yaptığı kelepçeli paylaşımda İzmir Bornova Merkez Karakolu’nda gözaltına alındığını söyledi. Serbest kaldıktan sonra da paylaşıma devam eden Yıldırım, polislerin isimlerini vererek tehdit etti.

Odatv‘nin haberine göre, Yıldırım, “Kim aldırdı lan bizi. 18 kişi yol gidiyoruz diye çetemi olduk yani. 3 ruhsatsız silah, 3 ruhsatlı silah, 2 uzun namlulu 50 gr dalga lirika, bir tane el bombası. En fazla 1-2 saate çıkarım ben. İstediğiniz kadar uğraşın” yazarak Bornova Merkez Karakolu’nu etiketledi.

Karakoldan çıkmasının ardından bir fotoğraf daha paylaşan Yıldırım “Hadi bay bay kuzum, bay bay kuzum” diye yazdı.

Yıldırım karakolda olduğunu öne sürdüğü bir polisin adını da eline yazdığını paylaşarak “Bana haddimi bildirmeye çalışan hadsiz memur kardeşim. Şimdi yedim seni. T. A… Kalabalıkta yapılan artistliğin tenhada özrü kabul olmaz lan T.” ifadelerini kullandı.