Sedat Peker'in iddialarının ardından CHP'den Süleyman Soylu çağrısı

Ülkücü mafya lideri Sedat Peker’in bugün yayınladığı 9. video sonrası CHP’li Özgür Özel bir çağrıda bulundu. AKP MKYK üyesi Metin Külünk, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, HaberTürk sunucusu Veyis Ateş, Rasim Ozan Kütahyalı ve Akit TV’ye ilişkin iddialarda bulunan Peker’in videosunun ardından CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel’den bir çağrı geldi. Sosyal medya hesabından... View Article

Sedat Peker'in iddialarının ardından CHP'den Süleyman Soylu çağrısı

Ülkücü mafya lideri Sedat Peker’in bugün yayınladığı 9. video sonrası CHP’li Özgür Özel bir çağrıda bulundu.

AKP MKYK üyesi Metin Külünk, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, HaberTürk sunucusu Veyis Ateş, Rasim Ozan Kütahyalı ve Akit TV’ye ilişkin iddialarda bulunan Peker’in videosunun ardından CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel’den bir çağrı geldi.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Özel, ”Acilen TBMM’de bir araştırma komisyonu ve Süleyman Soylu hakkında bir soruşturma komisyonu kurulması çağrımızı yineliyoruz. Demokrasilerde bu iddialar hakkında üç maymunu oynayarak iktidarınızı sürdüremezsiniz! Bu rejim krizinden, bu ahlak krizinden başka türlü çıkamazsınız!” ifadelerini kullandı.