Sedat Peker bu sefer de CHP'ye seslendi

Sedat Peker, yaptığı paylaşımlarda, Ekrem Güler'in, İş Bankası Yönetim Kurulu'na danışmanlık verdiğini belirterek, CHP'ye seslendi.

Sedat Peker bu sefer de CHP'ye seslendi

Ülkücü mafya lideri Sedat Peker bu kez CHP’lilere seslenerek, “CHP yetkilileri, siz İş Bankası’nın yasal hissedarı değil misiniz? Paramount Oteli’ndeki çökme ekibinin içinde olan, Süslü Sülü’nün koruma müdürü Ekrem Güler’in o bankada ne işi var hiç soruyor musunuz? Merak etmiyor musunuz?” dedi.

Peker sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yeni iddialarda bulundu. Peker CHP’lilere seslenerek şöyle konuştu:

“EKREM GÜLER’İN O BANKADA NE İŞİ VAR”

“CHP yetkilileri, siz İş Bankası’nın yasal hissedarı değil misiniz? Paramount Oteli’ndeki çökme ekibinin içinde olan, süslü sülünün koruma müdürü Ekrem Güler‘in o bankada ne işi var hiç soruyor musunuz? Merak etmiyor musunuz?

CHP yetkilileri, aynı zamanda Silivri Emniyet Müdürü’nün intiharından da sorumlu olan bu şahıs İş Bankası yönetim kurulunun baş danışmanlığını yapıyor.

Veyis Ateş‘le beraber Sezgin Baran Korkmaz’dan avanta isteyen, geceliği 100 bin lira olan kaldığı Paramount Otelin faturasını yayınlayamayan bu kişinin finans konusunda nasıl bir dehası var ki emeklilikten sonra o göreve atanıyor?

CHP yetkilileri, vatandaşlarımız şöyle düşünmez mi, ana muhalefet partisi ortağı olduğu bankadaki bu usulsüzlüğe ses çıkarmazken, bütün ülkedeki sorunlara karşı nasıl bir çözüm önerebilir?

“FETÖ SORUŞTURMANIZ VAR DEYİP…”

CHP yetkilileri, İş Bankası yönetimini kendileri ya da yakınları hakkında FETÖ soruşturmanız var deyip korkutularak, Süslü Sülü’nün koruma müdürünün İş Bankası yönetim kurulu danışmanlığına getirildiğini bütün herkes bilmektedir

CHP yetkilileri, aldıkları kredileri ödeyemedikleri için bankaya kalan ya da ihale yoluyla satışa çıkarılacak otellerin ve büyük mülklerin üstüne kanuni görüntü altında çökmek için bu şahsın özel olarak oraya monte edildiğini görmüyor musunuz?”

 

 

Sedat Peker bu sefer de CHP'ye seslendi

Sedat Peker bu sefer de CHP'ye seslendiSedat Peker bu sefer de CHP'ye seslendi