Seçim hazırlığı: 200 Bin kişilik 'Ak trol' ordusu kuruldu

Osmanlı Ocakları İl Başkanı Esat Demirtaş, 2023 seçimlerini Erdoğan'ın kazanması için 200 bin kişilik "sosyal medya ordusu" kurduklarını açıkladı.

Seçim hazırlığı: 200 Bin kişilik 'Ak trol' ordusu kuruldu

İktidara yakınlığıyla bilinen Osmanlı Ocakları, Eskişehir’de bir düğün salonunda ‘Can Veren Pervaneler’ konulu bir etkinlik düzenledi.

AKP İl Başkanı Zihni Çalışkan’ın da katıldığı etkinlikte açılış konuşmasını yapan Osmanlı Ocakları kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat, ‘Osmanlı’ adını nasıl aldıklarını anlatırken “2005 yılında bize ‘Başınızdan aşağıya kaynar sular dökenler’ dediler bize. Daha henüz Osmanlı adında bir kurum, bir dernek, bir bakkal dahi yoktu. ‘Ayağınızı denk alın’ dediler bize. ‘Size bu derneği, teşkilatı kurdurtmayız’ dediler. Biz Osmanlı medeniyetçiliğini esas almışız. Bu ruhu yaşamak istiyoruz. Vallahi vazgeçmeyiz. Erzurum’da kurulan bu yapıyı Allah’a yemin olsun dünyanın her yerine götüreceğiz. Çünkü Osmanlı coğrafyası buna muhtaç. Çünkü mazlumların umudu var. Çünkü zalimlerin karşısına dikilecek Osmanlı torunlarının olduğunu herkese göstermemiz lazım. Bizler için kefen giymiş bir lider var. Biz de kefenli liderin kefenli askerleriyiz” dedi.

“KEFENLİ LİDERİN KEFENLİ ASKERLERİ…”

Osmanlı Ocakları İl Başkanı Esat Demirtaş ise, 200 bin kişiden oluşan “sosyal medya ordusu”yla 2023 seçimlerine hazırlandıklarını belirterek, “200 bin kişilik ordumuzun ben yönetimindeyim. Sizin bilmediğiniz bir sosyal medya savaşı da veriyoruz. Bunu bilmenizi istiyorum. Orayı biz yönetiyoruz artık. Herkesin elinden aldık. Her gece 200 bin kardeşimle beraber gece 23.00’e kadar ailemden uzak kalma pahasına bir odaya çekilip bir mücadele veriyoruz. Ne mücadelesi veriyoruz biliyor musunuz? 2023 mücadelesi veriyoruz. Çünkü o günü almalıyız. O gün bizim günümüz. Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar bu davanın başına, ümmetin başına getirmeye, onu lider yapmaya ve Devlet Bahçeli ile beraber bu ülkeyi tekrar yönetmek için, yönettirmek için onların önünde ordu olmaya kefenli liderin, kefenli askeri olmaya ant içtik” diye konuştu.