Şartlı tahliye edildikten sonra eşini öldüren Abdulkadir Pulent, 5 gün sonra ölü bulundu

Şartlı tahliye edildikten sonra eşini öldüren Abdulkadir Pulent, 5 gün sonra ölü bulundu. 30 yıl hapis verilmiş, koronavirüs kapsamında yapılan düzenleme ile 15 ay önce şartlı olarak tahliye edilmişti. Mardin’de eşi Emine Pulent’i öldürdükten sonra kayıplara karışan Abdulkadir Pulent 5 gün sonra boş bir arazide ölü bulundu. Mardin’in Savur ilçesine bağlı İçören köyünde geçtiğimiz gün 61 yaşındaki eşi Emine Pulent’i beraber gittikleri üzüm bağında öldüren 62 yaşındaki Abdulkadir Pulent ölü olarak bulundu.

Şartlı tahliye edildikten sonra eşini öldüren Abdulkadir Pulent, 5 gün sonra ölü bulundu

Abdulkadir Pulent’e, 27 yıl önce eniştesini öldürdüğü gerekçesi ile yargılandığı davada 30 yıl hapis verilmiş, koronavirüs kapsamında yapılan düzenleme ile 15 ay önce şartlı olarak tahliye edilmişti.

Mardin’de eşi Emine Pulent’i öldürdükten sonra kayıplara karışan Abdulkadir Pulent 5 gün sonra boş bir arazide ölü bulundu. Mardin’in Savur ilçesine bağlı İçören köyünde geçtiğimiz gün 61 yaşındaki eşi Emine Pulent’i beraber gittikleri üzüm bağında öldüren 62 yaşındaki Abdulkadir Pulent ölü olarak bulundu.

Eşini öldürdükten sonra kayıplara karışan Pulent’in yakalanması için jandarma tarafından olay yerinde başlatılan arama çalışmalarının ardından cansız bedeni bulundu. Yanında av tüfeği bulunan Pulent’in silahla vurulduğu tespit edildi.

Pulent’in cenazesi Mardin Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Eşini öldüren Abdulkadir Pulent’e, 27 yıl önce eniştesini öldürdüğü gerekçesi ile yargılandığı davada 30 yıl hapis verilmiş, koronavirüs kapsamında yapılan düzenleme ile 15 ay önce şartlı olarak tahliye edilmişti.