Peker'den yeni iddia: 'Tayyip ağabey yanıma yollamıştı'

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Silivri Cezaevi’nde yatarken Ceza Tevkifevleri Genel Müdürü’nün kendisini ziyaret ettiğini iddia ederek "Genel Müdürü yanıma Tayyip ağabey yollamıştı" dedi.

Peker'den yeni iddia: 'Tayyip ağabey yanıma yollamıştı'

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Silivri Cezaevi’nde yatarken Ceza Tevkifevleri Genel Müdürü’nün AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla kendisini ziyaret ettiğini iddia etti.

Peker, cezaevinde kaldığı süreçte insan hakları ihlalleri araştırması kapsamında CHP’li vekillerin kendisini ziyaret etmesine gelen tepkilere yanıt vererek “Ak Partili troller CHP milletvekili Özgür Özer ve Veli Ağbaba’nın beni cezaevinde ziyaret etmesini gündem yapıp kafa karıştırmaya çalışıyorlar. Şahsımı MHP milletvekilleri de ziyaret etti.” sözlerine yer verdi.

Silivri Cezaevi’nde yatarken Ceza Tevkifevleri Genel Müdürü’nün de kendisini ziyaret ettiği söyleyen Peker, “Ceza tevkifevleri genel müdürünü de TAYYİP AĞABEY yanıma yollamıştı.” dedi.

Peker’in açıklamaları şöyle:

“Ak Partili troller CHP milletvekili Özgür Özer ve Veli Ağbaba’nın beni cezaevinde ziyaret etmesini gündem yapıp kafa karıştırmaya çalışıyorlar. Şahsımı MHP milletvekilleri de ziyaret etti.

Bu da bir şey mi? Silivri Cezaevinde yatarken ceza tevkifevleri genel müdürü beni koğuşumda ziyaret etti. Baş başa görüştük. Bu cumhuriyet tarihinde hiç olmamıştır. Ceza tevkifevleri genel müdürünü de TAYYİP AĞABEY yanıma yollamıştı. Bence bu daha iyi gündem olacak bir şey.

Kamera kayıtları yerindedir. Bakılıp görülebilir. Sayın ceza tevkifevleri genel müdürüyle (çok önemli bir adam) koğuşumda baş başa görüşme yaparken cezaevi savcıları, müdürleri dışarıda bekliyorlardı. Ne kadar enteresan değil mi?”