Paramount Hotel'de kaldığı ortaya çıkan Cihat Yaycı kendini savundu: Bulanık suda FETÖ'cülerin balık avlama faaliyeti

"Ben hiçbir yerde gayri ahlaki, gayri meşru, gayri etik bir şekilde kalmadım, kalmam da. Ben haram ve helal ayrımına en ufak noktasına kadar hep dikkat etmişimdir. Bunlar bulanık suda FETÖ'cülerin balık avlama faaliyetidir. "

Paramount Hotel'de kaldığı ortaya çıkan Cihat Yaycı kendini savundu: Bulanık suda FETÖ'cülerin balık avlama faaliyeti

Firari Baran Sezgin Korkmaz’a ait olan otelde kalanlar, medya ve sosyal medya tarafından ortaya çıkartılmaya devam ediyor.

Son olarak birçok ünlü ismin konakladığı otelde bu defa da intihar edenleri kumarbazlıkla suçlayan Beyaz TV sunucusu Tahir Sarıkaya, emekli Amiral Cihat Yaycı’nın ve Orhan Gencebay’ın beraber Paramount Otel’de kaldığı ortaya çıkmıştı.

Sabah saatlerinde Sedat Peker, Total’in OYAK’a satışına ilişkin iddialarda bulunarak, emekli Tümamiral Cihat Yaycı’nın “Bu satışın adil olmadığını” söylediğini iddia etmişti.

“HARAMA VE HELALE DİKKAT EDERİM”

Yaycı hem Peker’in iddiaları ile ilgili hem de Paramount Hotel’deki fotoğrafıyla ilgili Oda TV’ye konuşan Yaycı, Peker’in iddiaları ile ilgili şunları söyledi:

“Yönetim kurulu toplantısı kayıtları, ses kayıtları zaten alınıyor. Muhattap OYAK’tır. Benim bu konuda konuşmam uygun olmadığı gibi yasal da değildir. Toplantının ses kayıtları dahil her şey kayıt altındadır. Bütün konuşmalar o dönemki yönetim ve denetim kurulu üyelerinin bulunduğu ortamda gerçekleşmiştir.”

Yaycı, sosyal medyada ortaya atılan fotoğrafıyla ilgili de şunları söyledi:

“Ben hiçbir yerde gayri ahlaki, gayri meşru, gayri etik bir şekilde kalmadım, kalmam da. Ben haram ve helal ayrımına en ufak noktasına kadar hep dikkat etmişimdir. Bunlar bulanık suda FETÖ’cülerin balık avlama faaliyetidir. “