Mehmet Barlas buyurdu: Erdoğan'ın mutluluğu hepimizin mutluluğudur

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan “Türkiye'nin her tür mutsuzluğu ile uykusu kaçan bir seçilmişimiz var” diye bahseden Mehmet Barlas, “Erdoğan'ın mutluluğu hepimizin mutluluğudur” dedi.

Mehmet Barlas buyurdu: Erdoğan'ın mutluluğu hepimizin mutluluğudur

Türkiye sağının medyadaki sembol isimlerinden, her dönemin yandaşı olarak bilinen, Sabah gazetesinin başyazarı Mehmet Barlas, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın selin vurduğu Rize’ye ziyaretini anlatırken “Erdoğan’ın mutluluğu hepimizin mutluluğudur” dedi.

Barlas, bugünkü “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın varlığı Beyaz Türkleri mutsuz ediyor” başlıklı yazısında Erdoğan ile yaşadığı bayramlaşma diyaloğundan bahsetti.

Bayram günü Cumhurbaşkanı ile telefon aracılığıyla bayramlaşırken, sesindeki kırıklığı hissettim” diyen Barlas, “Hemen açıkladı, ‘Rize’ye baksana, bu kent bu hale düşmüşken bayram sevincini nasıl yaşarım’ dedi. Dün de Rize’deydi Erdoğan…” ifadelerini kullandı.

Yazısının devamında Erdoğan’ın Rize’de yaptığı konuşmalardan bahseden Barlas, sözlerini şöyle noktaladı: “Türkiye’nin her tür mutsuzluğu ile uykusu kaçan bir seçilmişimiz var. Onu Kıbrıs’ta da, Azerbaycan’da da, Doğu Akdeniz’de de görebilirsiniz. Ve bilirsiniz ki, Erdoğan’ın mutluluğu hepimizin mutluluğudur.”