MEB müdürüne göre Türkiye, 'Siyonist ‘Gizli Derin Dünya Devleti’nin bir projesi' imiş

MEB Şube Müdürü olan Adil Gülmez'in yazısında, "Bilen bilir, bilmeyen de araştırınca görür. Modern Türkiye, Siyonist ‘Gizli Derin Dünya Devleti’nin bir projesi olarak kuruldu." ifadeleri yer alıyor.

MEB müdürüne göre Türkiye, 'Siyonist ‘Gizli Derin Dünya Devleti’nin bir projesi' imiş

İstanbul Ümraniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Şube Müdürü olarak görev yapan Adil Gülmez’in, Türkiye Cumhuriyeti’ni “Siyonist ‘Gizli Derin Dünya Devleti’nin bir projesi” olduğunu öne sürdüğü ortaya çıktı.

MEB yöneticisinin 2017 yılında eğitim ile ilgili bir web sitesi için kaleme aldığı, “Modern Türkiye, Siyonist ‘Gizli Derin Dünya Devleti’nin bir projesi olarak kuruldu.” dediği yazı halen yayında.

Yazısında, Türkiye Cumhuriyeti’ne hakaretler yağdıran Gülmez, “eğitimci” sıfatıyla halen Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Şube Müdürü olarak görev yapıyor.

MEB Şube Müdürü Adil Gülmez’in yazısında şu ifadeler yer alıyor:

“Bilen bilir, bilmeyen de araştırınca görür. Modern Türkiye, Siyonist ‘Gizli Derin Dünya Devleti’nin bir projesi olarak kuruldu. Coğrafi konum itibariyle herkesin gözünü diktiği, üzerimizde türlü hesapların döndüğü yüksek stratejik öneme haiz bir mevkide bulunuyoruz. Gâvur da biliyor ki öyle kendi başına bırakılacak bir ülke değiliz. Aldığımız her nefes dahi kontrol ediliyor/edilmeliydi. Öyle de yaptılar. Bizi hiçbir zaman kendi halimize bırakmadılar. Darbe ve ekonomik kriz korkutmalarıyla devamlı kontrol altında tutulduk. Türkiye, 16 Nisan’da ‘evet’ diyerek Batı’nın ‘proje devleti’ olmaktan çıkacak ve ‘Tam Bağımsız Millî Devlet’ olarak millete devredilecek. 16 Nisan referandumu Batının 200 yıl uğraşarak kurduğu bu ‘proje devlet’i temelden dönüştüren millî ve yerli bir ‘devrim’ olacak. Haddi zatında Türkiye’nin böyle bir karar alabilmesi yani atacağı adımları kendi milletine sorması/sorabilmesi bile dünya siyaset tarihinde kayda değer bir vakıadır. Dosta güven veren gâvurun da kalbine korku salan bir hadisedir. Bilindiği gibi birkaç yıldır günlük hayatımızda çeşitli vesilelerle ‘Yeni Türkiye’ kavramını kullanıyoruz. Artık dilimize yerleşen bu kavramın anlamı 16 Nisan referandumunda resmi bir kimliğe bürünecek. 17 Nisan sabahı üzerinde yaşadığımız bu ülke için ‘Yeni Türkiye’nin doğum tarihi olacak. Erdoğan’nın Batının en büyük pazarı ve can damarı olan ‘Eski Türkiye’ yerine ‘Yeni Türkiye’yi kuracağını söylemesi Haçlı zihniyetinin ona savaş ilân etmesinin gerekçesi olduğunu bilmem, bilmeyen var mı?”