Mafya çatışmasında ölen Uğur Köroğlu'nun dikkat çeken fotoğrafları

İstanbul Maltepe'deki bir arazi anlaşmazlığından doğan çatışmada ölen Uğur Köroğlu'nun MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve organize suç örgütü lideri Sedat Peker ile görüntüleri çıktı.

Mafya çatışmasında ölen Uğur Köroğlu'nun dikkat çeken fotoğrafları

İstanbul Maltepe’de bir arazinin rant kavgası üzerine çıkan mafya hesaplaşması silahlı çatışmaya döndü. Dün saat 16.30 sıralarında gelen 3 kişi, iddiaya göre arazi anlaşmazlığı yüzünden Mevlüt Mesut Bilgin ile tartışmaya başladı.

Kavgada arazinin sahibi olduğu belirtilen Mevlüt Mesut Bilgin ile buraya gelen Metin Gökhan Ocakçı, Uğur Köroğlu ve Batuhan Ş. silahlardan çıkan kurşunla yaralandı. İhbar üzerine olay yerine sağlık ekibi ve polis sevk edildi.

Oda TV’nin haberine göre, Mevlüt Mesut Bilgin ile Metin Gökhan Ocakçı Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi’ne,  Uğur Köroğlu ve Batuhan Ş. ise Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

Mevlüt Mesut Bilgin, Metin Gökhan Ocakçı ve Uğur Köroğlu öldü.

Öte yandan Uğur Köroğlu.’nun 18, Mevlüt Mesut Bilgin’in 17, Metin Gökhan Ocakçı’nın 13 suç kaydı olduğu öğrenildi. Uğur Köroğlu’nun Sedat Peker ile bağlantılı olduğu iddia edildi. Köroğlu’nun Peker’in evinin önünde çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı.

Öldürülen 3 kişiden biri olan Uğur Köroğlu’nun Devlet Bahçeli ile MHP Genel Merkezi’nde çekilen fotoğrafı ise sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.Mafya çatışmasında ölen Uğur Köroğlu'nun dikkat çeken fotoğraflarıMafya çatışmasında ölen Uğur Köroğlu'nun dikkat çeken fotoğrafları