Kız arkadaşını beyzbol sopasıyla öldüresiye darp eden Berk Öcalan tutuklandı

İzmir'de 24 yaşındaki genç kadın, Berk Öcalan'ın saldırısına maruz kaldı. Öcalan, beyzbol sopasıyla genç kadını 4 saat boyunca darp etti.

Kız arkadaşını beyzbol sopasıyla öldüresiye darp eden Berk Öcalan tutuklandı

Berk Öcalan isimli şahıs eline geçirdiği beyzbol sopasıyla Zeynep Ç. isimli genç kadını 4 saat boyunca darbetti.

Zeynep Ç. yaşadıklarını şöyle anlattı:

“Tokat attı, kafama, yüzüme yumruk attı. ‘Senin gözün dışarıda herhalde’ diyordu. Beyzbol sopasıyla bacaklarıma, göğsüme, koluma vurdu. Kolum kırıldı. Telefonumu aldı, kapıyı üzerime kilitledi. Berk ertesi gün içki şişesini bulamayınca bana yine vurdu. Sonra da annesine gönderdi. Ben de polise gittim. Polisler ambulans çağırdı. Hastaneden çıkınca da İstanbul’a döndüm. Berk o gece annemi arayıp, ‘Kızını dövdüm ama niye dövdüm soruyor musun?’ demiş.”

Aldığı darbeler sonrasında vücudunda morluklar oluşan Zeynep Ç., Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi’ne gidip darp raporu aldı. Ardından polise giden Zeynep Ç., Berk Öcalan’dan şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis ekipleri, hakkında bir başka suçtan da arama kararı bulunan Berk Öcalan’ı gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından geçen cuma günü adliyeye sevk edilen Berk Öcalan tutuklandı.