İstanbul'da yaşayan 12 yaşındaki Kübra'dan 3 gündür haber alınamıyor

İstanbul Fatih'te yaşayan 12 yaşındaki Kübra Dinç'ten 3 gündür haber alınamazken ailesi çocuklarının kaçırıldığını düşündüklerini belirtti.

İstanbul'da yaşayan 12 yaşındaki Kübra'dan 3 gündür haber alınamıyor

İstanbul Fatih’te yaşayan 12 yaşındaki Kübra Dinç’ten, 3 gündür haber alınamıyor. Kübra’dan haber alamayan ailesi, kızlarının kaçırıldığını düşünüyor.

Fatih Zeyrek Mahallesi’nde geçtiğimiz cuma günü saat 12.00 sıralarında 12 yaşındaki Kübra Dinç, babaannesinden evlerine gitmek üzere çıktı. Babaanne Hacer Dinç, okul arkadaşı olduğunu iddia eden bir kişinin yanında gördüğünü ardından torununu tekrar yanına çağırdığını belirtti. Burada bir süre kalan Kübra Dinç, evine gideceğini söyleyerek babaannesinden tekrar çıktı.

Torununun yanına bir otomobilin yanaştığını gördüğünü belirten Hacer Dinç, “Beyaz bir arabayla içinde 3 aynı yaşta kişi vardı, torunum onlarla konuşuyordu. Ondan sonra torunumla birlikte gitti. Torunum kendi rızasıyla mı gitti, yoksa kaçırıldı mı bilmiyorum. Cuma akşamından beri haber alamıyoruz. Biz kızımızı istiyoruz kimse ona bir şey diyemez hepimiz onu çok seviyoruz” dedi. Anne Hava Dinç de “Ben sağ salim çocuğumu istiyorum. Evimde 3 günden beri huzur yok. Çocuğumun zaten dalağı yok, hasta, soğukta kalamaz. Kızım da korkudan çıkmıyorsa çıksın gelsin” diye konuştu.