Erdoğan'ın ziyaret ettiği ilçe başkanının koronavirüs testi pozitif çıktı

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı geçen cuma günü Rize ziyareti sırasında karşılayan AKP Güneysu İlçe Başkanı Mehmet Akif Karslı'nın Covid-19 testi pozitif çıkarken, Karslı ile temas halindeki ilçe kaymakamı ile belediye başkanı izolasyon altına alındı.

Erdoğan'ın ziyaret ettiği ilçe başkanının koronavirüs testi pozitif çıktı

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı geçen cuma günü Rize ziyareti sırasında karşılayan AKP Güneysu İlçe Başkanı Mehmet Akif Karslı’nın Covid-19 testi pozitif çıkarken, Karslı ile temas halindeki ilçe kaymakamı ile belediye başkanı izolasyon altına alındı.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Güneysu Belediye Başkanı Rıfat Özer “Temaslı şüphesiyle İzolasyondayım. Bu yüzden il kongremizi Tv’den izliyoruz. Bu onurlu davanın bayrağını taşımaya devam edecek olan İl Başkanımız İshak Alim ve ekibini tebrik ediyor. Başarılar diliyorum. Gururumuzsun Recep Tayyip Erdoğan” ifadelerine yer verdi.

Olay53’de yer alan habere göre, Güneysu Belediye Başkanı Rıfat Özer ile Kaymakam Arif Oltulu, cuma günü yapılan Covid-19 testi pozitif çıkan AKP Güneysu İlçe Başkanı Mehmet Akif Karlı ile temaslı olduğundan izolasyon altına alınırken,  Erdoğan Rize ziyareti sırasında Güneysu Kaymakamlığı ile Güneysu Belediyesini ziyaret etmişti.

Erdoğan dün memleketi Rize de katıldığı AKP Rize İl Kongresi’nde ise “Yine kongrelerimiz lebaleb dolu” diye övünmüştü.