Erdoğan'ın Yusuf'undan sokağa çıkanlara tehdit

AKP Genel Merkez Gençlik Kolları Genel Başkan Danışmanı Yusuf Özoğul, "Hükümet istifa!" diyerek sokağa çıkanları tehdit etti.

Erdoğan'ın Yusuf'undan sokağa çıkanlara tehdit

AKP Genel Merkez Gençlik Kolları Genel Başkan Danışmanı Yusuf Özoğul, iktidara ve hayat pahalılığına karşı sokağa çıkan halkı tehdit etti.

Twitter üzerinden bir halka parmak sallayan Özoğul, “Sokağa dökülen hadsizlere 15 Temmuz’u hatırlatırım. Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın‘ın bir kelimesine bakar sokakların dolması haddinizi bilin” ifadelerini kullandı.

 

Özoğul, son seçimler öncesi Pendik’te AKP broşürü dağıtırken kendisine tepki gösteren bir kişiye karşı tavrı nedeniyle partisinin yöneticilerinin gözüne girmiş ve AKP Genel Merkez Gençlik Kolları’nda çalışmaya başlamıştı.

Erdoğan da Özoğul için “Şimdi bir şey var, o partisinin, mensubu olduğu partinin bir defa broşürünü dağıtıyor. Bu bizim gençlik yıllarında yaptığımız şey. Ben tabii Yusuf’u bu sebepten gerçekten şahsım, partim, milletim adına kutluyorum. Demek ki lise mezunu da olarak bizim böyle gençlerimiz var ve Yusuf’un yaptığı, o provokatör kadına ve onun temsil ettiği zihniyete verilen bir ahlak dersidir” demişti.