Erbakan: Yapılan koronavirüs aşıları kısırlaştırıcı olabilir

Erbakan, "Biz dedik şüphelerimiz var. Çünkü bu korona süreci dünya siyonizminin planlarına hizmet ediyor. Hem nüfusun azaltması, sağlığın bozulması hem ekonominin çökertilmesi. Bütün ekonomiler çöktü" ifadelerini kullandı.

Erbakan: Yapılan koronavirüs aşıları kısırlaştırıcı olabilir

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Covid-19 aşılarının “kısırlaştırıcı” olabileceği iddiasında bulundu.

Erbakan, yerel bir televizyon kanalında konuk olduğu programda, koronavirüsün siyonizme hizmet ettiğini ifade etti.

Erbakan, “Bill Gates olsun, bunların önde gelenleri olsun, ‘Nüfusu azaltmak lazım’ diye zaten söylüyorlar. Pandemi azaltmasa bile yapılacak aşılarla birlikte böyle bir şey yapılması mümkün olabilir. Allah göstermesin yani kısırlaştırıcı. Afrika’da pek çok bölgede biyolojik silahlar kullanılıyor, korona da daha gelişmiş versiyonu olabilir. Aynı oyun burada da oynanıyor olabilir. Biz bunu ifade ettiğimiz zamanlarda İsrail ve İspanya basınında bu haber oldu” ifadelerini kullandı.

Covid-19 aşılarıyla kısırlaştırmanın hedeflenmiş olabileceğini öne süren Erbakan, şu ifadeleri kullandı:

“Bill Gates olsun, bunların önde gelenleri olsun. ‘Efendim kaynaklar yetmiyor’, ‘Gıda imkanı yetmiyor’, su kaynağı yetmiyor’ ‘Onun için nüfus çok fazla, azaltmak lazım’ diye zaten söylüyorlar. Pandemi azaltmasa bile yapılacak aşılarla birlikte böyle birşey yapılması mümkün olabilir. Allah göstermesin yani kısırlaştırıcı.”

Erbakan, “Afrika’da pek çok bölgede bu biyolojik silahları kullandıklarını anlatıyor Amerikalı yazarlar ifade ediyorlar. Amerika’da nerede ve nasıl geliştirdikleri ve Afrika’da nerede nasıl suya kattıkları. Bu korona da daha gelişmiş versiyonu olabilir. Biz bunu ifade ettiğimiz zamanlarda İsrail ve İspanya basınında bu haber oldu.” dedi.

Erbakan, “Biz dedik şüphelerimiz var. Çünkü bu korona süreci dünya siyonizminin planlarına hizmet ediyor. Hem nüfusun azaltması, sağlığın bozulması hem ekonominin çökertilmesi. Bütün ekonomiler çöktü” ifadelerini kullandı.