CHP'li Özel'den Soylu'ya: Sakın bize bir daha hakaret etme sonra hakaret ettiklerinin yanında bitiyorsun el etek öpüyorsun

Soylu, CHP'li Özel açıklamaları için, "Cezai ehliyeti yoktur. Yani 46'dır" ifadesini kullanmıştı. Özel'den sosyal medyada yanıt geldi.

CHP'li Özel'den Soylu'ya: Sakın bize bir daha hakaret etme sonra hakaret ettiklerinin yanında bitiyorsun el etek öpüyorsun

CHP Manisa Milletvekili ve Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP’den istifa eden 3 milletvekilinin ardından “Saray operasyonu” yorumunu yaptı.

Yandaş gazeteci Nedim Şener ise Özel’in bir videosunu sosyal hesabından, “Mehmet Ali Çelebi ve iki milletvekilinin istifasını ‘sarayın operasyonu’ diye adlandıran ve linci başlatan Özgür Özel’in açıklaması!!!” notuyla paylaşmıştı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da, “Nedim Şener çok güzel yakalamışsın ancak Özgür Özel’in cezai ehliyeti yoktur. Yani 46’dır” ifadelerini kullanmıştı.

CHP’li Özel Soylu’ya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yanıt verdi. Özel, Soylu’ya ‘Hodri meydan’ diyerek şu ifadeleri kullandı:

“Hodri meydan, Birlikte psikiyatri muayenesine gidelim. Sonucu kamuoyuna açıklayalım. Sen FETÖ’nün kumpas operasyonlarına alkış tutmuş, FETÖ’nün kanallarında şimdi kol kola olduklarını yerden yere vurmuş bir zavallısın! Azılı bir nefret suçu failisin hacir altına alınman gerekir!

Aman aman hadsiz Süleyman! Sakın bize bir daha hakaret etme sonra hakaret ettiklerinin yanında bitiyorsun el etek öpüyorsun! Allah göstermesin. #ÇarkçıSüleyman”