Ali İhsan Yavuz: Tayyip Bey’e destek verdiğimiz için hanelerimize sevap yazılmaya devam ediyor

AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, partililere yönelik konuşmasında "Tayyip Bey’e destek verdiğimiz için hanelerimize sevap yazılmaya devam ediyor" dedi.

Ali İhsan Yavuz: Tayyip Bey’e destek verdiğimiz için hanelerimize sevap yazılmaya devam ediyor

Yerel seçimler sırasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni partisinin kaybetmesi sonrası “Hiçbir şey olmasa da birşeyler oldu” demesiyle hatırlanan AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Ağrı’da partisinin Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuştu.

Yaptığı konuşmada Recep Tayyip Erdoğan’a övgüler düzen Yavuz, “Tayyip Bey’e destek verdiğimiz için hanelerimize sevap yazılmaya devam ediyor” diyerek partisi adına din istismarının en veciz örneklerinden birine daha imza attı.

sözlerini şöyle sürdürdü:

“20 yıl Recep Tayyip Erdoğan’ı iktidarda tutmak ve onun yaptıkları sebebiyle sevap hanemize bir şeylerin yazılıyor olması çok büyük bir şey. Bu, liderimizi siz ve biz oylarımızla orada tutmasaydık olmazdı. Biz de oylarımız ile Tayyip Bey’e destek verdiğimiz için hanelerimize sevap yazılmaya devam ediyor. Hayatımın sonuna kadar bir statü ve makam beklemeden bu davanın neferi olmaya devam edeceğim. Ne yapmam gerekiyorsa onu yapacağım. Bu davayı çok mübarek dava olarak görüyorum ve görüyoruz. Milletin rotası benim rotamdır diyen, prangaları bir bir söken, zincirleri kopartan Recep Tayyip Erdoğan’ı başımızda tutmak en büyük iştir.”