AKP'li Özhaseki'den hadsiz sözler: Beleşten yaşamak istiyorlar

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki," ülkede istediği özelliklere sahip insanların yeterince olmaması"ndan yakındı.

AKP'li Özhaseki'den hadsiz sözler: Beleşten yaşamak istiyorlar

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Hacılar Belediyesi ile Mercan ailesi tarafından yaptırdığı belirtilen Fevzi Mercan Stadyumu’nun açılışında konuştu.

Konuşmasında Kayserililerin “ekmeğini taştan çıkarmaları ve kazandıkları parayı hayır işlerinde harcamalarıyla ön plana çıktıklarını” söyleyen Özhaseki, partisini desteklemeyen halktan “Keşke Türkiye’nin her yerinde hem devletine bağlı hem ezanına saygılı hem milli ve manevi değerler taşıyan insanlar olsa ve bir taraftan da ekmeğini taştan çıkarsa” diye şikayet edip şu ifadeleri kullandı:

“Çoğu zaman televizyonlara yansıyan, ‘nerede bu devlet’ diye bağıranlara bakın, kendi üstüne düşen vazifeyi hiç yapmamıştır. Beleşten yaşamak ister, beleşten birileri gelsin, bir şeyler versin ister. Üzerine düşeni yapmaz, durmadan da devleti suçlar. Eksik kalan taraf varsa devlet de elbette gelmeli ve gereğini yapmalı ama insan önce kendi üzerine düşeni yapmalı.”