Ümit Can Uygun'dan Aleyna Çakır itirafı: Fazla alkollüydüm, bir kere vurunca bayıldı

Eski sevgilisi 21 yaşındaki Aleyna Çakır'ın ölümünde şüpheli olan Ümit Can Uygun, yaşananlardan günler sonra konuştu.

Ümit Can Uygun'dan Aleyna Çakır itirafı: Fazla alkollüydüm, bir kere vurunca bayıldı

21 yaşındaki Aleyna Çakır, geçtiğimiz haziran ayında Ümit Can Uygun tarafından evinde ölü halde bulundu. Ölümünden iki ay önce Çakır’a şiddet uygulayarak canlı yayın yapan eski sevgilisi Ümit Can Uygun ise şüpheli olarak ifade verdi. Müge Anlı’nın konuyu işlemeye başlamasıyla gündemde kalan Uygun, Aleyna Çakır ile ilgili itirafta bulundu.

“BENİM CEZAMI AĞABEYİM VERDİ”

ATV ‘de yayınlanan videoda, Aleyna Çakır hakkında konuşan Ümit Can Uygun, “Aleyna Çakır benim çok sevdiğimdir. İsteyerek, bilerek ona zarar vermem, veremem. Sosyal medyada bazı videolar çıktı. O videoda yaptıklarımdan ötürü son derece hatalıyım. O gün çok fazla alkollü olduğum için sinir krizine girdim ve Aleyna astım hastası olduğu için bir kere vurduğumda bayıldı. Yaptıklarımdan pişmanım başta Aleyna’nın ailesine başsağlığı diliyorum ve … ağabeyimden özür diliyorum. Ama ben bu konu hariç suçsuzum. Karalamalara karşı diyecek bir şeyim yok. Üzüntümü sessiz yaşıyorum. Benim cezamı da … ağabeyim vermiştir” ifadelerini kullandı.

Aleyna’nın ölümünde şüpheli olarak ifade veren Ümit Can Uygun’un annesi hakkında ortaya atılan iddialardan sonra, annesi de şüpheli şekilde hayatını kaybetti.