Sanayide çalıştırılan 13 yaşındaki çocuk tacize uğradı

55 yaşındaki E.K.’nin 13 yaşındaki çırağı H.G.’yi taciz ettiğini gördü.

Sanayide çalıştırılan 13 yaşındaki çocuk tacize uğradı

Antalya’da sanayide çalıştırılan 13 yaşındaki çocuğu taciz ettiği iddia edilen 55 yaşındaki adam, durumu fark eden iş yeri sahibi ve civardaki esnafın da yardımıyla yakalandı. Dükkan içine sokulup polis gelinceye kadar kaçmasına izin verilmeyen şüpheli, olay yerine gelen polise teslim edildi.

İş yerinden çıkartılması sırasında çevredekilerin şüphelinin üzerine yürümesi üzerine polis araç kapılarını kapatıp çevre güvenliğini aldı.

Olay, öğle saatlerinde Muratpaşa ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi 675 sokakta sanayi içerisindeki bir dükkanda meydana geldi. İddiaya göre, sanayideki bir iş yerinde başka bir olaya bakmak için güvenlik kamerasını inceleyen iş yeri sahibi, dükkanın içerisinde 55 yaşındaki E.K.’nin 13 yaşındaki çırağı H.G.’yi taciz ettiğini gördü.

Bu sırada dükkana gelen E.K.’yi sanayi esnafı yakalayarak dükkan içerisine soktu. Burada tutulan E.K., polise ihbar edildi. Olay yerine gelen ekipler, şahsı polis otosuna bindireceği sırada sanayi esnafının tepkisiyle karşılaştı. Esnaf şahsın üzerine yürüyünce polis taciz şüphelisini otosuna bindirip kapısını kapattı.

E.K., polis merkezine götürüldü.