Sağlık emekçisini 'Erkeği erkek, kadını kadın muayene eder' diyerek darp etti

Aydın'ın Nazilli ilçesinde S.B isimli erkek rahatsızlanan eşine iğne yapılırken yardım eden sağlık emekçisini, erkek olduğu için darp etti. Saldırgan, "Erkeği erkek, kadını kadın muayene eder" diyerek saldırdı.

Sağlık emekçisini 'Erkeği erkek, kadını kadın muayene eder' diyerek darp etti

Aydın’ın Nazilli ilçesinde, rahatsızlanan eşini hastaneye getiren S.B. isimli erkek, yardım etmek için iğne yapılan bölüme giren tıp teknisyeni Mehmet Gürkan Ören’i, “Erkeği erkek, kadını kadın muayene eder” diyerek darp etti.

Olay, dün akşam saatlerinde ilçedeki özel bir hastanede yaşandı. Rahatsızlanan eşini hastaneye getiren S.B., müşahede odasına alınan eşine iğne yapan hemşireye yardım etmek için kapalı olan perdeyi açan tıp teknisyeni Mehmet Gürkan Ören’e tepki gösterdi.

Sağlık emekçisinin üzerine yürüyerek, küfür ve hakaret eden S.B., “Sen niye içeriye giriyorsun, erkeği erkek, kadını da kadın muayene eder” dedikten sonra Ören’i darp etti.

Güvenlik görevlilerinin araya girmesiyle uzaklaştırılan S.B., daha sonra çağrılan polis tarafından ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Tarafların birbirlerinden şikayetçi olduğu öğrenildi.