Saadet'e göre koronavirüs: Bu ülkede iffet ve şeref düşmanları cirit atıyor

Saadet Partisi İl Başkanı, bir TV dizisiyle ilgili RTÜK'e çağrıda bulunurken "Bu ülkede hâlâ Allah’ın ayetlerinden nasibini almayan iffet ve şeref düşmanları gafiller cirit atıyor" dedi.

Saadet'e göre koronavirüs: Bu ülkede iffet ve şeref düşmanları cirit atıyor

Koronavirüs salgını tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de büyük can kayıplarına yol açarken salgını bahane eden gericilerin kin ve nefret yüklü çıkışları sürüyor.

Saadet Partisi Batman İl Başkanı Mehmet Fırat, TV’de yayınlanan bir diziyi “ahlaksız” diye hedef alıp RTÜK’e çağrıda bulunurken, konuyu koronavirüs salgınına getirip sorunun nedeninin “Allah’a karşı isyanlar, faiz, fuhuş ve ahlaksızlık” olduğunu öne sürdü.

Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Fırat, “Dünya yeryüzünde bütün insanlığa korku ve dehşet saçmaya devam eden bir salgın hastalıkla mücadele ederken, bu ülkede hâlâ Allah’ın ayetlerinden nasibini almayan iffet ve şeref düşmanları gafiller cirit atıyor. Yıllardır Allah’a karşı yapılan isyanlar, çiğnenen yasaklar, yapılan adaletsizlik ve zulümler İslam’a, Müslümana edilen hakaretler, zirve yapan faiz, fuhuş ve her türlü ahlaksızlık bizleri bu noktaya getirdi.” diye konuştu.

“Bundan ders almayan karınca kafalı beyinler bütün bu kargaşayı fırsat bilerek bu ülkede televizyon dizisi diye en ahlaksız filimler yaparak insanlara izlettiriyor ve maalesef bu rezalete RTÜK denen kurum gıkını bile çıkarmıyor.” diyen Fırat, “Tek amaçları aile toplumunu ortadan kaldırmak ve her türlü ahlaksızlığı yaygınlaştırmak olan bu ırz düşmanlarına ve dizilerine halkımız tarafından en sert tepki gösterilmelidir. Bu rezil ve ahlaksız yayınların gösterime girmemesi için yetkililerin en ağır tedbirleri alması gerekir. Bu tür yayın yapan televizyonlara en ağır cezalar verilmelidir.” ifadelerini kullandı.