Saadet Partisi cehaleti: Koronavirüsü içki,eşcinsellik ve materyalist eğitime bağladı

Saadet Partisi GİK üyesi İsmail Hakkı Kiraz: Faiz, içki, kumar, eşcinsellik ve materyalist eğitim yasaklanmalı

Saadet Partisi cehaleti: Koronavirüsü içki,eşcinsellik ve materyalist eğitime bağladı

Dinci gericiliğin gemi azıya aldığı ülkemizde koronavirüs salgınına dair de safsatalar yarışıyor. Saadet Partisi GİK üyesi İsmail Hakkı Kiraz, koronavirüsten korunmak için tedbirin “içki, zina, eşcinsellik ve materyalist eğitimin yasaklanması, içki fabrikalarının faaliyetlerinin durdurulması” olduğunu iddia etti.

Koronavirüs salgınının bahsettiği konulardan hiçbiriyle ilgisinin olmamasının yanında Saadet Partisi GİK üyesi Kiraz, tipik dinci gerici refleksle ve ezberle kullandığı materyalizm kelimesinin anlamını bilmediğini gözler önüne seriyor.

Saadet Partisi GİK üyesi İsmail Hakkı Kiraz’ın Milli Gazete’de ki yazısının ilgili kısmı şöyle:

“Koronavirüsten korunmak için yasaklanması gereken şey, işlenen büyük günahlardır. Yazının başında zikredilen hadiste bildirilen, faiz, içki, kumar, israf, zina, eşcinsellik ve materyalist eğitim yasaklanmalı, Spor Toto, Milli Piyango idareleri, domuz çiftlikleri kapatılmalı, içki fabrikalarının faaliyetleri durdurulmalıdır. Allah’ın gazap ettiği ne varsa terk edilmelidir.”

“Allah’ın razı olduğu ne varsa, onlara da yönelmek gerekir. İslam, bulaştırmaz tedavi eder. En büyük tedbir; İslam’ı din ve düzen olarak yaşamaktır. Erdoğan ve hükümeti aldığı tedbirleri Bahçeli ve Perinçek aklıyla alırsa, bu tedbirlerin içinden Cuma namazını yasaklamaktan, ilahi gazaba davetiye çıkartan büyük günahların yolunu açmaktan başka bir şey çıkmaz. Koronavirüs; bir Avrupa, batıl Batı, ırkçı emperyalizm virüsüdür. Bu virüsten ancak, “İslam aşısı” ile kurtulmak mümkündür. Bu aşının adı, Milli Görüş’tür. Satıldığı eczane ise Saadet Eczanesi’dir. Erdoğan ve hükümeti bu aşıyı, bu eczaneden tedarik edebilir. Selam hidayete tabi olanlara…”