Koronavirüse yakalanan Maçoğlu'nun eşi ve kızının da testi pozitif çıktı

Dersim Belediye Başkanı Fatih mehmet Maçoğlu, koronavirüse yakalandığını açıklamıştı. Maçoğlu'nun eşi ve kızının da Covid-19 testlerinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Koronavirüse yakalanan Maçoğlu'nun eşi ve kızının da testi pozitif çıktı

Koronavirüse yakalanan Dersim Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu’nun eşi Gülistan ile kızı Ezgi İmran’ın da yapılan testlerinin pozitif çıktığı ancak genel durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Dersim Belediye Başkanı Maçoğlu, 22 Haziran’da yüksek ateş ve boğaz ağrısı şikayetiyle hastaneye başvurmuş, hastanede yapılan test sonucu koronavirüs tespit edilmişti. Maçoğlu, bugün tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.

Maçoğlu’nun taburcu olmasına ilişkin hastaneden yapılan yazılı açıklamada, “22 Haziran günü hastanemize başvuran Tunceli Belediye Başkanı Sayın Fatih Mehmet Maçoğlu hastanemizde Bilim Kurulu’nun önerileri doğrultusunda tamamlamış olup, tedavisinin devamını evinde sürdürecektir. Şikayetlerinde gerileme olan hastamızın takipleri hekimlerimiz tarafından yapılacaktır. Maçoğlu ailesinin karantina süreci devam etmektedir” denildi.

Maçoğlu’nun  eşi Gülistan ile kızı Ezgi İmran’ın da koronavirüs testi pozitif çıktı. Sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilen Maçoğlu ailesi, evlerinde karantinaya alındı.