Gökçeklerin oyunu ortaya çıktı: Rasim Ozan için kanal kurmuşlar

Boşnaklara yönelik hakaret içeren sözleri nedeniyle yargılanan Rasim Ozan Kütahyalı, bu kez Youtube kanalıyla ortaya çıktı. Ancak projenin arkasında ise yandaş ismi tekrar Beyaz TV ekranlarına çekmek isteyen Osman Gökçek'in olduğu belirtiliyor.

Gökçeklerin oyunu ortaya çıktı: Rasim Ozan için kanal kurmuşlar

HABER MERKEZİ

Gökçeklere ait Beyaz TV’de yayınlanan spor programında Boşnaklara hakaret eden Rasim Ozan Kütahyalı, geçtiğimiz yıl programa geri dönmüş ancak büyük tepkilerin ardından kanaldaki “yorumculuğu”na ikinci kez son verilmişti.

Bir süredir ortalarda görünmeyen Kütahyalı geçtiğimiz hafta ise AKP’ye yakın Türk Medya grubu bünyesinde bulunan Güneş gazetesinde köşe yazmaya başlamıştı.

Ekranlara dönmek için eşi Nagehan Alçı’nın da sık sık iktidar çevrelerinde nabız yokladığı bilinen Kütahyalı, bugün itibariyle bir Youtube kanalı üzerinden dönüş yaptı. ‘Rok TV’ isimli bir kanalla kamera karşısına geçen Kütahyalı, Fenerbahçe-Galatasaray maçı öncesi maçla ilgili skor tahminine dair yorumda bulundu.

GÖKÇEK’İN CİNLİĞİ

Ancak görünüşte Kütahyalı’nın kendi girişimiymiş gibi anlaşılan bu “Youtube” atağının arkasında ise bizzat AKP’li Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in olduğu öğrenildi. İddiaya göre Kütahyalı’nın sözkonusu programının çekimleri de Beyaz TV stüdyolarında yapıldı. Program için öncülük yapan ve kanal imkanlarını da bunun için kullandıran Osman Gökçek’in bu girişimle asıl maksadının tepkili yurttaşları Kütahyalı’ya yeniden alıştırmak ve provokatör yorumcuyu tekrar Beyaz TV ekranlarında boy göstermesi için ortamı ısındırmak olduğu dile getiriliyor.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this