Gerici Dilipak'tan koronavirüs 'değerlendirmesi': İçimizdeki beyinsizler yüzünden biz de acı çekeceğiz

Abdurrahman Dilipak, koronavirüsle ilgili bugünkü yazısında herkesi tevbe etmeye çağırarak, “İçimizdeki beyinsizler yüzünden” biz de acı çekeceğiz, bu ateş zalimlere yardım edenleri de yakacak." dedi.

Gerici Dilipak'tan koronavirüs'değerlendirmesi': İçimizdeki beyinsizler yüzünden biz de acı çekeceğiz

Geçtiğimiz günlerde “Korona’nın aşısı, ilacı diye sunacakları şeye kısırlaştırıcı bir şeyler de katacaklardır” diye yazan gerici Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, koronavirüsle ilgili bugünkü yazısında herkesi tevbe etmeye çağırarak, “İçimizdeki beyinsizler yüzünden” biz de acı çekeceğiz, bu ateş zalimlere yardım edenleri de yakacak.” dedi.

Bir halk sağlığı olan koronavirüs salgınının bir imtihan olduğunu iddia eden Dilipak şunları söyledi:

“Sonuçta bu bizim için bir imtihan. Zalimler, Fasıklar, Münafıklar, Müfsitler için bir bela. ‘İçimizdeki beyinsizler yüzünden’ biz de acı çekeceğiz, bu ateş zalimlere yardım edenleri de yakacak. Bakın bu zor günler, o geleneksel içi boşaltılmış kurumları yerle bir edecek. Mehdi ve Mesih beklentisi, şeyhinin kerameti ile kurtuluş arayanlar da yorulur bu kriz uzun sürecek olursa. Kehanetler, komplo teorileri, sihir-büyü, ezoterik çözümler hepsi bir yere kadar.”