Fatih Terim, koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını açıkladı

Fatih Terim koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını duyurdu.

Fatih Terim, koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını açıkladı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, “Bugün yapılan test sonuçlarına göre Corona Virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere” açıklamasında bulundu.

Fatih Terim, TFF’nin maçları ertelemeden seyircisiz oynanması kararı sonrasında eleştirilerde bulunarak, 15 Mart’ta, “İki hafta sonra milli takım arası var. O zamana kadar erteleseydiniz. O zamana kadar vakalar biterse, çarşamba-pazar oynardık. Benim çocuklarımın (futbolcular) canı neden önemli değil? Ben bunu Türk futbolu adına söylüyorum” demişti.

Fatih Altaylı, canlı yayında aktardığı bilgide “Ümit Davala ve Hasan Şaş’ta da coronavirüs testi pozitif çıktı” dedi. Demirören Haber Ajansı ise Ümit Davala ve Hasan Şaş’ın koronavirüs testinin negatif çıktığını duyurdu.

“ALLAH BELANIZI VERSİN”

Öte yandan, Terim’in kızı Merve Terim Çetin, tecrübeli çalıştırıcının koronavirüse yakalanmasının ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, “Sizin Allah belanızı versin! Hepiniz Allah’ınızdan bulun” ifadelerini kullandı.