Erdoğan: 27 Mayıs'ta Yassıada'da açılış töreni yapacağız

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin İstanbul teşkilatıyla yaptığı video konferansta açıklamalarda bulundu.

Erdoğan: 27 Mayıs'ta Yassıada'da açılış töreni yapacağız

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan AKP İstanbul teşkilatıyla video konferans gerçekleştirdi. Erdoğan konuşmasında ”27 Mayıs’ta bu yıl Yaslıada’yı, Demokrasi ve Özgülükler Adası olarak, açıyoruz. Öncelikle 27’sinde dar kapsamlı bir açılış töreni yapacağız” açıklamasında bulundu.

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

Hiçbir zaman milletimize sadece seçimden seçime giden bir parti olmadık. Unutmayınız siyaset girmekle talip olduğumuz tek şey milletimizin hizmetkarlığıdır.

Yarından tezi yok, yeni bir gönül seferberliği başlatıyoruz. Sokağa çıkma kısıtlaması günlerinde telefonla ulaşarak, çarşambadan itibaren de bizzat sahaya inerek, milletimize gidecek kendimizi anlatacak, onun da derdini dinleyeceğiz.

27 Mayıs’ta bu yıl Yassıada’yı, Demokrasi ve Özgülükler Adası olarak, açıyoruz. Öncelikle 27’sinde dar kapsamlı bir açılış töreni yapacağız. Hiç gecikmeden açılışını yaptıktan sonra teşkilatımız bence Demokrasi ve Özgürlükler Adası’na gitmeli, orada yaptığımız tüm çalışmaları mimari çalışmaları olsun diğer düzenlemeleri olsun, yerinde görmeli.