Cem Uzan'dan Ali Babacan'a: Yakında belgeleri açıklayacağım

Cem Uzan, sosyal medyadan Ali Babacan ve bazı isimleri hedef aldığı bir video paylaşarak ''Yakında belgeleri açıklayacağım'' ifadelerinde bulundu.

Cem Uzan'dan Ali Babacan'a: Yakında belgeleri açıklayacağım

Mal varlıklarına el konulan ve hakkında açılan davalar sonrası siyasi sığınma hakkı alarak Fransa’ya yerleşen Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile Ali Babacan ve bazı isimleri hedef aldı.

Arka planda Ahmet Kaya’nın ‘Siz benim neler çektiğimi nerden bileceksiniz’ şarkısının çaldığı videoda Uzan’ın Türkiye’de uğradığı operasyonlara ait görüntülere yer verildi.

Cem Uzan yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Bugün tam 16 sene oldu @aptullahgul ve FETÖ çetesi ve polislerinin arasına daldım simdi hepsi firari @aptullatıfsener (bugün CHP) Ahmet Ertürk ve TMSF denen hırsızlar ordusu!! Ali Babacan ve diğer FETÖ çete mensupları. Ailemin 50 senelik mazisine 218 şirkete 40 bin çalışana tecavüz ettiklerinde. Yüce Allah hepsinin belasını versin. İman sahibi hiç kimse bunu bir insana yapmaz. Yakında belgeleri de açıklayacağım. Kim Telsim satışından rüşvet aldı? Kim Star TV’den ve çimento fabrikalarından rüşvet aldı. Star gazetesinin TMSF’den alan kişi kim? Hapiste mi hala? Her şey açıklanacak. Aydın Doğan ve damadı!!”

https://www.instagram.com/p/B8jioJHjaEP/?utm_source=ig_web_copy_link

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this