Borçlarını ödeyemeyen AKP'li belediye haciz şoku!

AKP'li Uşak Belediyesinin önceki AKP’li Belediye Başkanı Nurullah Cahan döneminden  birçok kurum ve kuruluşa olan borçlarından dolayı haciz memurları gelmeye devam ediyor.

Borçlarını ödeyemeyen AKP'li belediye haciz şoku!

AKP’li Uşak Belediyesinin önceki AKP’li Belediye Başkanı Nurullah Cahan döneminden  birçok kurum ve kuruluşa olan borçlarından dolayı haciz memurları gelmeye devam ediyor.

AKP’li Belediye başkanı Mehmet Çakın’ın makam aracı da dahil olmak üzere birçok araca geçtiğimiz aylarda haciz işlemi uygulanmış ve araçlar bağlanmıştı.

Son olarak bir şirket tarafından yapılan tebligatlara rağmen ödemenin gerçekleşmemesi üzerine şirket haciz işlemi için İcra Müdürlüğüne başvurdu.

ARAÇLAR HACZEDİLDİ

Firmanın alacaklarına karşılık olarak 9 adet kamyon ve 6 adet ticari araca haciz konuldu.

Öte yandan haciz edilen araçlar firmanın alacaklarına karşılık gelmediği için ilerleyen günlerde haciz işlemlerin devam edeceği öğrenildi.

Uşak Belediyesinden konuya ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı.

AKP’li Belediye Başkanı Nurullah Cahan döneminde belediyenin pek çok naylon fatura kestiğine dair de iddialar dile getirilmiş. Reynmen olarak tanınan youtuber Yusuf Aktaş’la birlikte şov videosu çekmesiyle de gündeme gelmişti.