Bahçeli'nin danışmanından Karar yazarına tehdit: Sakalını tek tek yolarlar

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin basın danışmanı Yıldıray Çiçek, Karar gazetesi yazarı Ahmet Taşgetiren'i MHP'ye bulaşma diyerek " Sakalını teker teker yolarlar bizden söylemesi…" sözleriyle tehdit etti.

Bahçeli'nin danışmanından Karar yazarına tehdit: Sakalını tek tek yolarlar

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin danışmanı Yıldıray Çiçek, bugünkü köşesinde “Serok Ahmet ve Ahmet” başlıklı bir yazı kaleme aldı. MHP’li yazar yazısında, Karar gazetesi yazarı Ahmet Taşgetiren’i tehdit etti.

Çiçek, Ahmet Taşgetiren’in Devlet Bahçeli için söylediği sözleri hatırlatarak, “Serok Ahmet’in sesi olmakta ve CHP’nin projelerine hizmet etmekte ‘Karar’ kılan gazetede, Ahmet Taşgetiren isminde bir yazar var… Kendisi tescilli MHP ve Ülkücü düşmanıdır” ifadeleriyle hedef aldı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin danışmanı Yıldıray Çiçek’in Karar yazarı Ahmet Taşgetiren’i hedaf aldığı yazısında ilgili kısım şöyle:

“MHP dün neredeyse; bugün de yine o noktadadır. O yüzden Ahmet Taşgetiren’in Ülkücüler arasındaki fitne kıvılcımı yanmadan sönecektir. Çünkü Ülkücüler onu Akil Adam sıfatıyla PKK açılımını savunmak için gittiği Kayseri ziyaretinde, kendilerini protesto eden Ülkücülere açık unutulan mikrofondan ‘Bu kadar kaba ve adi bir yapı ki İslami edep, ahlak, nezaket yok’ şeklindeki alçak sözlerinden ve iftirasından tanırlar…”

ÜLKÜCÜLER KENDİLERİNE ETTİĞİN HAKARETLERİ UNUTMADI

“Zaten sana Karar’da köşe verip, MHP’ye ve Sayın Bahçeli’ye saldırtmalarının temel sebebi, proje siyasetçilerin projelerinin hayata geçmesinde MHP’yi ve Devlet Bahçeli’yi önlerinde engel görmeleri değil mi?” diyen Çiçek, Taşgetiren’i “’Ahmet ve Ahmet’, Serok Ahmet’in peşinde koşmanın misyonunu yerine getiriyorsun bunu anlıyoruz da sen yine de MHP’ye bulaşma… Ülkücüler daha kendilerine ettiğin hakaretleri, attığın iftiraları unutmadı… Sakalını teker teker yolarlar bizden söylemesi…Biz seni Google ihtiyacı olmadan tanıyoruz, biliyoruz Ahmet Taşgetiren… Hadi “Karar” kıldığınız ihanetlerinizde debelenmeye devam edin…” sözleriyle tehdit etti.

Çiçek, Bahçeli’nin dönüşünü ise “15 Temmuz öncesi Türkiye atmosferiyle, 15 Temmuz sonrası Türkiye atmosferi aynı mıdır? MHP bugün politikalarında haklı çıkmanın gururunu yaşarken, AKP ile kurmuş olduğu Cumhur İttifakı’yla birlikte şimdi Türkiye’nin varlığını ve geleceğini koruma mücadelesi vermektedir.’’ sözleri ile savundu.