AKP'li üç vekil koronavirüse yakalandığını duyurdu

AKP Erzurum Milletvekili Selami Altınok'un ardından AKP Aydın milletvekilleri Metin Yavuz ve Rıza Posacı, Covid-19 testlerinin pozitif olduğunu açıkladı.

AKP'li üç vekil koronavirüse yakalandığını duyurdu

AKP Erzurum Milletvekili Selami Altınok’un ardından iki milletvekili daha koronavirüse yakalandıklarını duyurdu. Aydın milletvekilleri Metin Yavuz ve Rıza Posacı, Covid-19 testlerinin pozitif çıktığını açıkladı.

Metin Yavuz son olarak cuma günü TBMM Genel Kurulu’ndaki bütçe görüşmelerine katılmış, genel kurul salonundan bir video paylaşmıştı.

Twitter hesabından bir mesaj paylaşan Yavuz, “Değerli Arkadaşlarım; Yaptırmış olduğum Covid-19 test sonucum maalesef pozitif çıkmıştır. Hamdolsun sağlık durumum iyi. Tedavi sürecimizi inşallah evimizde atlatacağız. Maske Mesafe Hijyen kurallarına dikkat edin. Tüm hastalarımıza dua eder, dua beklerim inşallah” dedi.

Rıza Posacı ise, “Bugün öğlen saatlerinde yaptırmış olduğum Covid-19 testim an itibariyle pozitif çıkmıştır. Tedavim şu an için tedbir amaçlı Ankara Şehir Hastanemizde devam edecektir. Tedavi sürecim sonrası sağlıklı günlerde tekrar birlikte olmak temennisi ile sizleri muhabbet ile selamlıyorum” paylaşımı yaptı.

AKP Erzurum Milletvekili Selami Altınok da, bugün Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıklayarak kendisi ile teması olanları uyarmıştı. Altınok, dün TBMM Genel Kurulu’nda İçişleri Bakanlığı Bütçesi ile ilgili AKP grubu adına konuşmuştu.