AKP'li Başkan koronavirüse yakalandı

Trabzon'un AKP'li Of İlçe Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’na koronavirüs teşhisi konuldu. Belediye, Sarıalioğlu ile son 4 gün içinde temasta bulunanları uyaran bir açıklama yaptı.

AKP'li Başkan koronavirüse yakalandı

Trabzon’un AKP’li Of İlçe Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’nun koronavirüs testi pozitif çıkınca Belediye, Sarıalioğlu ile son 4 gün içinde temas edenlerin dikkatli olmalarını istedi.

Of Belediye Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada belediye başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’na yapılan Covid-19 testinin pozitif çıktığı bildirilip şu ifadelere yer verildi:

“20- 24 Temmuz tarihleri arasında belediye başkanımızla yakın temas kuran vatandaşlarımızın kendilerine birkaç gün boyunca dikkat etmeleri, yakın çevreleriyle ve aileleriyle temas kurmamaları, ateş, halsizlik ve öksürük gibi şikayetleri durumunda en yakın sağlık birimine müracaat ederek test yaptırmaları önemle rica olunur. Yüksek ateş, halsizlik ve öksürük gibi şikayetleri bulunmayan vatandaşlarımızın Covid-19 testi için sağlık birimlerini gereksiz yere meşgul etmemeleri önemle rica olunur. Belediye başkanımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an evvel sağlığına kavuşmasını rabbimizden diliyor ve dualarınızı bekliyoruz.”