Adnan Oktarcılar: Hedefimiz AKP'yi yüzde 71 yapmak

Gerici Adnan Oktar cemaatinin müritleri, 'dekolte'li ve 'dans'lı televizyon programlarıyla amaçlarının ne olduğunu sosyal medya çalışmasıyla açıkladı.

Adnan Oktarcılar: Hedefimiz AKP'yi yüzde 71 yapmak

Temmuz 2018’de yapılan operasyon sonrası liderleri de aralarında çok sayıda mensubu tutuklanan Adnan Oktar cemaati, bugün sosyal medyada ilginç bir “propaganda” çalışması başlattı.

Twitter’da “Dekolteyle 71Hedeflenmişti” ifadeleriyle etiket oluşturan cemaat müritleri, kendilerine ait A9 isimli televizyon kanalında ‘kedicik’ diye adlandırılan ve dekolteli kadınlarla gerçekleştirdikleri programlarda amaçlarının AKP’nin oylarını yüzde 71’e yükseltmek olduğunu öne sürdü. Etiket çalışması için binlerce tweet atıldığı görüldü.

Çalışma kapsamında cemaatin önde gelen müritlerinden Cihat Gündoğdu’nun hesabından yapılan paylaşımda, “Dekolte ve modern görünümle açık-kapalı HERKESE ULAŞMAK, AK Parti’ye OY KAZANDIRMAK istedik. Sn Adnan Oktar’ın desteği ile AK Parti yıllardır oy kazandı ve İKTİDAR oldu, GÜÇLÜ kaldı.” ifadelerini kullandı.

Bir başka müritin paylaşımında da “Dekoltenin, müzik ve dansın amacı da %71 içindi çünkü Ak parti için hedefimiz %71. Amaç; hem kıyı kesimi, hem gençler, hem de açık-kapalı tüm seçmendir. Çünkü % 71 ancak her kesim sevgiyle sahiplenilerer kazanılabilinir.” denildi.