Acun'dan yeni açıklama: Şaşkınlıkla karşılıyorum

Acun Ilıcalı, topladığı paranın ne için kullanılacağına ilişkin sarfettiği sözlerle ilgili yapılan haberler üzerine açıklama yaptı.

Acun'dan yeni açıklama: Şaşkınlıkla karşılıyorum

Elazığ’da yaşanan 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından düzenlediği yardım kampanyasında Acun Ilıcalı, TV8’deki canlı yayında toplam 73 milyon TL toplamıştı.

Programda Acun Ilıcalı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile konuşarak, “Sizden de bir ricam var. Bu akşam ki kampanyadaki önemli miktarı, ki sizin bazı şeyleri yapacağınızdan asla bir şüphem yok ama, depremzedelerin şartlarının daha iyi olmasına kullanılmasını rica ediyoruz” demişti.

Acun Ilıcalı’nın bu sözleriyle depremzedeler için toplanan paraların yerine gitmediğini ima ettiği yorumları yapılmıştı.

Konuya dair Twitter hesabından açıklama yapan Acun Ilıcalı, “Pazar akşamı ülkece çok anlamlı bir kampanyayı hayata geçirdik. Böyle anlamlı bir gecede paylaşılan bu kadar güzellik varken, yayınımıza bağlanan İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu ile yaptığımız konuşmamıza başka anlamlar yüklenmesini şaşkınlıkla karşılıyorum.” ifadelerini kullandı.