Yazar Ergün Poyraz: Tayyip Erdoğan’ın üniversite hayatının olmadığının en net ve en kesin belgeleri

Yazar Ergün Poyraz, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın İstanbul İmam Hatip Lisesi’nin diploma kütüğünü paylaştı. Ergün Poyraz ayrıca, Erdoğan tarafından açılan tazminat davasında, kendisinden 100 bin TL istendiğini belirtti.

Yazar Ergün Poyraz: Tayyip Erdoğan’ın üniversite hayatının olmadığının en net ve en kesin belgeleri

Yazar Ergün Poyraz daha önce AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a ait olduğu söylenen üniversite diplomasının aslını yayımlamıştı. Poyraz, Diplomanın 1994 tarihinde tasdik edildiğini, Marmara Üniversitesi’nin yayımladığı diplomadan farklı bir diploma olduğunu belirtmişti.

Poyraz bu kez “Tayyip’in üniversite hayatının olmadığının en net ve en kesin belgeleri” diyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İstanbul İmam Hatip Lisesi’nin diploma kütüğünü paylaşıp Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Eyüp Lisesi’ne gittiğine dair bir ibarenin bulunmadığını belirtti.

‘ÜNİVERSİTE HAYATININ OLMADIĞININ KESİN BELGELERİ’

Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Poyraz, “Tayyip, Eyüp Lisesi’ne gitseydi İmam Hatip’teki bu kütüğünde görülürdü. Keza Üniversite de…” dedi.

OdaTV’de yer alan habere göre; Ergün Poyraz ayrıca, Erdoğan tarafından açılan tazminat davasında, kendisinden 100 bin TL istendiğini belirtti.