Yandaştan Emine Erdoğan'a 'zehirlenme' uyarısı: Yediğine içtiğine mutlaka bakın

Yandaş yazar Ardan Zentürk, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın zehirlenebileceğini iddia ederek Emine Erdoğan'a uyarıda bulundu.

Yandaştan Emine Erdoğan'a'zehirlenme' uyarısı: Yediğine içtiğine mutlaka bakın

AKP’ye yakın Star gazetesinin yazarı Ardan Zentürk, AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın zehirlenme tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu öne sürerek Emine Erdoğan’a “Dikkat edin” uyarısı yaptı.

Durumun “ciddiyet”ini Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünden 1 dakika öncesindeki ana benzeten yandaş isim, Erdoğan’ı Atatürk’e benzetecek kadar ileri de giderek Emine Erdoğan’a “Gazi, yalnız bırakılmış bir adamdı, bir sağlık saldırısına açık hale getirilmişti, çok şükür, siz oradasınız, lütfen, Başkan’ın yediğinden içtiğinden elinizi asla eksik etmeyin…” diye seslendi.

Zentürk’ün yazısında o bölüm şöyle:

“Türkiye, tarihsel döngü içinde, bir kez daha 10 Kasım 1938 saat 09.04’e geldi mi, evet!.. Halifenin topraklarını tıpkı Selahaddin Eyyübi gibi Haçlı’nın kirli postalından temizlemiş Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün son nefesini vermesinden bir dakika öncesindeyiz.

Onun ölümünden sonra, bu ülkenin 12 Temmuz 1947’de İsmet İnönü’nün imzaladığı Türk-Amerikan İkili Askeri İşbirliği Anlaşması ile Amerikan mandasına dönüştürüldüğünü biliyoruz. (Atatürk tedavi edilmemiş, ölüme sürüklenmiş bir liderdir.)

İlk saldırısını Erdoğan ameliyata girerken 7 Şubat 2012 MİT Krizi ile yapanküresel vesayeti 15 Temmuz’da püskürttük.

Meselemiz bitmedi, emperyalizm ölümcül, büyük bir saldırıya hazırlanıyor.

Sözüm, tam bu noktada, Emine Erdoğan’a: Gazi, yalnız bırakılmış bir adamdı, bir sağlık saldırısına açık hale getirilmişti, çok şükür, siz oradasınız, lütfen, Başkan’ın yediğinden içtiğinden elinizi asla eksik etmeyin…”

Yandaş yazar Ardan Zentürk, daha önce de Türkiye’de 1 Nisan sabahı itibariyle “iç çatışma” için özellikle İstanbul’da kimi unsurların toplaştırıldığını öne sürmüş, ancak iddiasını herhangi bir kaynağa dayandırmamıştı.