VİDEO | AKP buluşmasında su kavgası: Polis biber gazıyla müdahale etti

AKP İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül’ün kapalı spor salonundaki toplantısında su kavgası çıktı. Toplantının sonunda su için kavga eden vatandaşlara polis müdahale etti. Toplantı iptal edildi.

VİDEO | AKP buluşmasında su kavgası: Polis biber gazıyla müdahale etti

Cumhur İttifakı’nın AKP’den İzmit Belediye başkan adayı Sibel Gönül, Roman vatandaşlarla buluşmak için özel bir toplantı organize etti.

KONUŞMA ÖNCESİ SU KAVGASI ÇIKTI

Sözcü’den Uğur Enç’in haberine göre; İzmit’te Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda vatandaşları toplayan AKP teşkilatları Sibel Gönül’ün salondaki vatandaşlarla selamlaşıp sahneye gelmesini beklerken su ve yiyecek almak isteyen vatandaşlar isyan etti.

KENDİ ARALARINDA KAVGA ETTİLER

Uzun süre kendilerine su verilmediğini iddia eden vatandaşları sakinleştirmek isteyen partililer ikram kutularını getirdi ancak bu defa da salondaki vatandaşlar kendi aralarında tartışmaya başladı.

GÖNÜL KONUŞMA YAPAMADAN AYRILDI

Vatandaşlar isyan edince salona güvenlik güçleri çağrıldı. Polis, kavga edenleri dağıtmak için biber gazlı müdahalede bulundu, Kapalı spor salonu biber gazlı müdahale sonrasında kullanılamaz hale geldi. Bunun üzerine program iptal edildi.