The Marmara'nın sakladığı darp görüntülerini açıkladı: 5 dakikalık bölüm silinmiş!

Ekrem İmamoğlu-İsmail Küçükkaya görüşmesinin görüntülerini AKP'ye yakın medyaya servis eden The Marmara otelinde üç kadının otel sahibi tarafından uğradığı, otelin ise görüntüleri sakladığı belirtiliyor.

The Marmara'nın sakladığı darp görüntülerini açıkladı: 5 dakikalık bölüm silinmiş!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayları CHP’li Ekrem İmamoğlu ile AKP’li Binali Yıldırım canlı yayında bir araya geldiği programdan sonra, AKP’ye yakın Sabah gazetesi, Küçükkaya’nın İstanbul’daki The Marmara oteli girişine ve asansöre ait güvenlik kamera görüntülerini yayımlamıştı. Sabah’ın iddiası, Küçükkaya’nın otelde görüştüğü İmamoğlu’na soruları verdiği yönündeydi.

Küçükkaya ise yaptığı açıklamada, soruları kimseye vermediğini, hem İmamoğlu tarafıyla hem de bir başka otelde Yıldırım tarafıyla görüştüğünü kaydetti. İsmail Küçükkaya ve FOX TV, The Marmara Oteli’ne yüklü bir tazminat davası açacaklarını açıkladı.

Küçükkaya ile tartışmalar devam ederken The Marmara’yla ilgili de ciddi bir iddia ortaya atıldı. Sosyal medyada, Reyhan isimli, @reeeyozzz adlı kullanıcı, The Marmara ile yaşadıklarını anlattı.

Bir hukukçu olduğunu aktaran sosyal medya kullanıcısı, The Peak Hotel kafeteryasında şiddet gördüğünü ve The Marmara Hotels tarafından da bunun saklandığını iddia ederek, “Taksim The Peak Hotel kafeteryasında, nasıl vahşice ve dakikalarca şiddete maruz kaldığımızı ve bunun The Marmara tarafından nasıl adaletten gizlendiğini anlatacağım” diye yazdı.

“ADALETTEN SAKLAMIŞ, YOK ETMİŞTİR”

Arkadaşlarıyla beraber, The Peak Hotel sahibinden şiddet gördüklerini belirten Reyhan, olaydan sonra 2 ay iş göremez raporu aldığını belirtti.

“Şikayetimiz kolluk tarafından 10 gün boyunca savcılığa ulaştırılmadı. Hem otel içinde hem de sokakta şiddet görmemize rağmen, onlarca güvenlik kamerası olan bir yerde olayın görüntülerine ulaşamadık. The Peak Hotel’in güvenlik kameraları tesadüfe bakın ki o gece arızalıymış” diyen Reyhan, “Olayı doğrudan gören The Marmara Pera’nın bize verdiği güvenlik kamerası görüntülerinde garip bir şekilde tam da darp edildiğim, tekmelendiğim 5 dakikalık bölümün görüntüleri silinmiş!” dedi.

Reyhan ayrıca, “Bugün başka bir güvenlik kamerası rezaletiyle gündeme gelen The Marmara otel insanların özel hayatını gazetelere servis ederken otelleri önünde darp edilen kadınların görüntülerini adaletten saklamış, yok etmiştir” derken, darp edildikten sonraki fotoğraflarını ve silinen güvenlik kamerası görüntülerini de paylaştı.