TBMM Başkanı Şentop: Dünyada örnek alınan bir devlet haline geldik

TBMM Başkanı Mustafa Şentop 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı yayımladı. Şentop mesajında "Hemen her alanda yetiştirdiğimiz nitelikli insan gücümüzle bölgemizde ve dünyada örnek alınan bir devlet haline geldik." ifadelerini kullandı.

TBMM Başkanı Şentop: Dünyada örnek alınan bir devlet haline geldik

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajında, “Hemen her alanda yetiştirdiğimiz nitelikli insan gücümüzle bölgemizde ve dünyada örnek alınan bir devlet haline geldik. Ekonomimize kazandırdığımız dinamizm ile dünyanın güçlü ve itibarlı devletleri arasında yer almayı başardık.” dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajın bir kısmı şöyle:

“BÖLGEMİZDE VE DÜNYADA ÖRNEK ALINAN BİR DEVLET HALİNE GELDİK”

“Hemen her alanda yetiştirdiğimiz nitelikli insan gücümüzle bölgemizde ve dünyada örnek alınan bir devlet haline geldik.

Ekonomimize kazandırdığımız dinamizm ile dünyanın güçlü ve itibarlı devletleri arasında yer almayı başardık.

Savunma ve güvenlik alanında aldığımız tedbirler ve yaptığımız yatırımlarla vatanımızı her türlü tehditten masun kıldık.

Hedefimiz hürriyet ve bağımsızlığı koruyup, Türkiye’yi her alanda güçlü, güvenilir ve öncü devlet yapıp, uluslararası yarışta en öne geçmesini sağlamak.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Benim en büyük mirasım’ dediği Cumhuriyet’in bize kazandırdığı değerlere sahip çıkarak milletimizin istikbale emin adımlarla ilerlemesini sağlama irademizi her zaman muhafaza edeceğiz.”

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this