CHP teşkilatında kanlı kavga!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eyüp İlçe Teşkilatı'nda iki grup arasında kanlı kavga yaşandı. Olayda çok sayıda yaralı olduğu öğrenildi.

CHP teşkilatında kanlı kavga!

CHP Eyüpsultan İlçe Binası girişinde CHP’li iki grup arasında meydana gelen kavgada 3 kişi yaralandı.Olay, saat 22.00 sıralarında Eyüpsultan CHP İlçe Binası girişinde meydana geldi.

CHP’den belediye başkanlığına aday gösterilen İlçe Başkanı Sinan Akçiçek’in grubu ile aday gösterilmeyen CHP’li aday adayı Emin Atmaca’nın taraftarları arasından kavga çıktı. Kavgada, Sinan Akçiçek, ilçe yöneticisi Nuri Telek, belediye meclis üyesi Ali Haydar İşkar yaralandı. Bildirilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yaralılar sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından hastanelere kaldırıldı.

KAFTANCIOĞLU’NDAN İLK AÇIKLAMA

Olay yerine gelen CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, gazetecilere kısa bir açıklama yaparak, “Bu akşam ilçe binamıza bir saldırı oldu. Silah kullanıldığı yönünde en azından bende bir bilgi yok. İlçe başkanımız ve yöneticilerimiz kaba kuvvetle darp edilmişler. Şimdi yaralanan yöneticilerimiz ve ilçe başkanımızı hastaneye gönderdik. Hayati tehlikeleri yok. Vücutlarının belirli bölgelerinde yaralanmalar var. Toplam 3 kişi” dedi.

Olay yerinden ilk görüntüler: