Şişli'de beton mikseri iki kişiyi ezdi: Geride ayakkabısı kaldı

İstanbul Şişli'de yolun karşısına geçmek isteyen 2 yaşlı adam refüjde beton mikserinin altında kaldı. Biri hayatını kaybetti. Ağır yaralanan diğeri ise ameliyata alındı.

Şişli'de beton mikseri iki kişiyi ezdi: Geride ayakkabısı kaldı

İstanbul’da Şişli Merkez Mahallesi Darülaceze Caddesi üzerinde saat 13.00 sıralarında 81 yaşındaki Hasan ve 71 yaşındaki Mehmet Danalıoğlu, caddede yolun karşısına geçmek istedi.

ARKA LASTİKLERİNİN ALTINDA KALDILAR

Yaşlı adamlar tam refüje adım atacakları esnada Vaysal Ş. idaresindeki beton mikseri çarptı. Aracın arka lastiklerinin altında kalan iki yaşlı adam ağır yaralandı. Çevredeki sürücülerin ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

BİR KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ, BİR KİŞİ AĞIR YARALANDI

Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri Hasan Danalıoğlu’nu Şişli’deki özel bir hastaneye, Mehmet Danalıoğlu’nu ise Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırdı. Yaralılardan Hasan Danalıoğlu tüm müdahalelere rağmen kurtarılamazken, ağır yaralanan Mehmet Danalıoğlu ise ameliyata alındı.

Polis ekipleri, olay yerinde inceleme yaparak kazayla ilgili tutanak tuttu. Sürücüyü gözaltına alan polis, ifadesini almak üzere Şişli Polis Merkezine götürdü.

Sürücünün şantiyedeki arkadaşları ise beton mikserinden çektikleri hortumla yerdeki kanları temizlerken, ölen Hasan Danalıoğlu’ndan geriye olay yerinde ayakkabısı ve takkesi kaldı. Polis kazayla ilgili inceleme başlattı.