Nadira Kadirova'nın ağabeyi: Kızkardeşimi öldürdüler, lütfen paylaşın cezasız kalmasın

AKP Milletvekili Şirin Ünal'ın evinde şüpheli bir biçimde hayatını kaybeden Özbekistan vatandaşı Nadira Kadirova'nın ağabeyi Muhammed Ali Kadirova, kardeşinin dosyasının kapatılmamasını isteyerek ''Kız kardeşimi öldürdüler. Lütfen paylaşın. Bu insan cezasız kalmasın'' dedi.

Nadira Kadirova'nın ağabeyi: Kızkardeşimi öldürdüler, lütfen paylaşın cezasız kalmasın

23 Eylül tarihinde yanında çalıştığı AKP Milletvekili ve emekli general Şirin Ünal’ın evinde, Ünal’ın tabancasıyla hayatını kaybeden Özbekistan vatandaşı Nadira Kadirova’nın ölümüne ilişkin şüpheler sürüyor.

İntihar ettiği öne sürülen Nadira’nın ağabeyi Muhammed Ali Kadirova, Gazeteci Metin Cihan’a gönderdiği mesajlar ile kız kardeşinin öldürüldüğünü ifade ederek “Paylaşın lütfen. Bu insan cezasız kalmasın” dedi.

Gazeteci Metin Cihan’ın Twitter’dan paylaştığı mesajlarda Muhammed Ali Kadirova, gözyaşları içerisinde kardeşinin dosyasının kapatılmamasını isteyerek, “Bu zengin insanlar ne zamana kadar fakir ailelerin kızlarını, bacılarını, çoluk çocuklarını öldürür de hiçbir şey olmamış gibi rahat rahat gezer? Ne zamana kadar? Adalet nerede? Türkiye Cumhuriyeti’ndeki adalet nerede? Kız kardeşimi öldürdüler. İnsan demeye de dilim varmıyor” ifadelerinde bulundu.

Muhammed Ali Kadirova’nın Gazeteci Metin Cihan’a gönderdiği mesajlar şöyle: