MHP İzmir İl Başkanı'ndan Cem Yılmaz'a: Filmlerinden hiçbir şey anlamıyorum, dağ ağzıyla konuşuyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "Bundan sonra sevemem" dediği Cem Yılmaz bu kez MHP İzmir İl Başkanı'nın hedefindeydi: "Dağ ağzıyla konuşuyor..."

MHP İzmir İl Başkanı'ndan Cem Yılmaz'a: Filmlerinden hiçbir şey anlamıyorum, dağ ağzıyla konuşuyor

İstanbul’da Ekrem İmamoğlu’na destek veren mesajlar paylaşan komedyen Cem Yılmaz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ardından MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin tarafından da hedef alındı.

Şahin, komedyen Cem Yılmaz hakkında sorulan soruya “Cem Yılmaz’ın filmlerini seyrettim hiçbir şey anlamıyorum. Memleketimizin öz değerlerine önem vermeyen, dağ ağzıyla konuşan, insanımızla dalga geçen bir adama gitmem, para da vermem, öyle bir mecburiyetim yok” dedi.

“HOŞT DEDİM”

“Afrin’de 100 bin asker mermi altındayken oraya giden sanatçılarla dalga geçen, yalaka diyenler değil miydi bunlar?” ifadelerini kullandı. Bunların yaptıkları niye demokratlık da ötekilerin başka bir şey? Bunlar şimdi İmamoğlu’nun yalakası değil mi? Bugün törenlerde ‘her şey çok güzel olacak’ dedi. Bu bize mahalle baskısı değil midir? Ben de, ‘hoşt’ dedim. Oradaki bin kişi duyacak şekilde söyledim”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ekrem İmamoğlu’na destek mesajı paylaşan Cem Yılmaz’a ilişkin, “Artık sevemem” demişti.