Kumarda görüntülenen Abdurrahim Albayrak: Erdoğan'la dostluğumuz mezara kadar...

Galatasaray’ın ikinci başkanı ve taşımacılık şirketi sahibi Abdurrahim Albayrak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ilişkin, "Başkanımızı çok eskiden beri tanıyorum. Kendisi hem rahmetli babamın Rize'den dostuydu, hem de benim abim. Pazara kadar değil, mezara kadardır dostluğumuz Erdoğan'la" dedi.

Kumarda görüntülenen Abdurrahim Albayrak: Erdoğan'la dostluğumuz mezara kadar...

Yeni yıl tatilini Bulgaristan’daki bir kumarhanede geçirirken fotoğrafı çekilen ve poker oynarken görüntülenen Galatasaray 2. Başkanı işadamı Abdurrahim Albayrak, AKP’nin yayın organı Sabah‘a konuştu, Erdoğan’a hayranlığını dile getirdi.

Ekonomiye ilişkin olarak değerlendirmelerde bulunan Albayrak, “Herkesin içi rahat olsun. 2019’da ekonomi çok daha iyi olacak. Bakın; Dolar ve Euro yükseldi ama sonra yine düştü. Döviz yükseldiği dönemde korkmadım, o zor dönemi atlatacağımızı biliyordum” dedi.

“BAŞKANIMIZ GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYOR”

Albayrak sözlerine şöyle devam etti:

Ülkeni, devletini ve halkını seveceksin ve güveneceksin. Başka Türkiye yok. Bunun bilinciyle hareket etmeliyiz hepimiz. Türkiye’yi çekemeyenlere inat biz böyle davranmalıyız.

Başkan Erdoğan ülkemizin iyi olması için çok çalışıyor. Başkanımızı çok eskiden beri tanıyorum. Kendisi hem rahmetli babamın Rize’den dostuydu, hem de benim abim. Pazara kadar değil, mezara kadardır dostluğumuz Erdoğan’la. Ülkesi için gece gündüz demeden çalışıyor. Ben yıllardır ulaşım sektöründeyim; yakından tanık oldum Türkiye’deki ulaşım alanındaki hizmetlerine. Bakın; yollarımıza, köprülerimize, otobanlarımıza. Çok ileri bir noktadayız. Eskiden yurt dışına gittiğimde oradaki güzel yolları, otobanları kıskanırdım. Şimdi Türkiye’de yapılanlar birçoğundan çok daha iyi. Bu, beni çok mutlu ediyor.